Verslag nieuwjaarsbijeenkomst 2016

0

Nieuwjaarsbijeenkomst

Restaurant de Stoeterij in Soesterberg

Op zondag 17 januari 2016 verzamelden wij ons wederom in De Stoeterij te Soesterberg. In totaal waren we met 18 leden waarvan veel bekenden, maar gelukkig ook een viertal nieuwe gezichten. Tijdens deze bijeenkomst hebben we officieel afscheid genomen van Corry en Victor. In 2012 is Corry deze geweldige club gestart, en na jaren te hebben genoten van het buscamper leven, gaan zij nu een andere manier van vakantie vieren (her)ontdekken. Ook via deze weg wil ik even van het moment gebruik maken hen alle goeds te wensen voor de toekomst, en te bedanken voor alles wat zij in de afgelopen jaren voor onze club hebben betekend.

Terugkomend op de nieuwjaarsbijeenkomst, het was een erg gezellige ongedwongen bijeenkomst met een speciaal winters tintje, vanwege een andere grote groep kwamen wij in de serre terecht, welke voorzien is van elektrische- en gas heaters. Helaas was de temperatuur buiten dusdanig laag dat de serre niet lekker warm te krijgen was. De kussentjes en fleecedekens hielpen om de temperatuur zo goed mogelijk te krijgen, en eigenlijk zorgde dit alles toch wel voor een speciaal effect aan deze nieuwjaarsbijeenkomst. Wij willen alle aanwezigen nogmaals heel erg bedanken voor jullie gezelligheid, en graag tot een volgende (warmere) meeting.

Comments are closed.